Beijer is nu Kroezen Verzekeringen

Dit nieuwe partnerschap betekent dat de naam Beijer, de zekerheidsadviseur, is veranderd in Kroezen Verzekeringen.

Wat verandert er voor u?

Met de integratie van de bedrijfsactiviteiten van Beijer en Kroezen is een belangrijke stap gezet voor de groei in de komende jaren waardoor wij onze dienstverlening voor u nog verder kunnen optimaliseren. Samen hebben we 168 medewerkers die tot uw beschikking staan.

Uw vertrouwde contactpersonen kunnen nóg beter terzijde staan dankzij deze uitgebreidere dienstverlening.

Peter Simonis > p.simonis@kroezen.nl
Teun van Oijen > t.van.oijen@kroezen.nl
Alja Jochems > a.jochems@kroezen.nl
Hans Beijer > h.beijer@kroezen.nl
Willem Wolfswinkel > w.wolfswinkel@kroezen.nl
Marlies Hensen > m.hensen@kroezen.nl
Ilona Klein > i.klein@kroezen.nl

Adresgegevens

Kroezen Verzekeringen BV
Dorpsstraat 214
3925 KJ  Scherpenzeel
Telefoon 033-2779400
www.kroezen.nl